Samochód marzeń do ślubu

Wypożyczalnia samochodów

Przygotowując się do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu, jakim z pewnością dla wielu jest dzień ślubu oprócz wyboru sali weselnej czy sukni ślubnej zastanowić należy się również nad wypożyczeniem eleganckiego samochodu. Obecnie oferta firm wynajmujących pojazdy przyszłym nowożeńcom jest niezwykle bogata co dodatkowo ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji. Młode pary mają różne upodobania i wymagania, dlatego też nad wyborem odpowiedniego pojazdu trzeba pomyśleć już na kilka miesięcy przed datą planowanego ślubu. Dlaczego? O czym jeszcze warto pamiętać poszukując wypożyczalni samochodowej?

Jakie auto do ślubu wybrać?

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego samochodu do ślubu nie jest prostym zadaniem. Wygląd zewnętrzny pojazdu powinien idealnie współgrać z całą weselną aranżacją, tak by każdy poszczególny element tworzył razem jednolitą i elegancką całość. W dzisiejszych czasach nie musimy już przyozdabiać własnych samochodów, wystarczy skorzystać z oferty wypożyczalni by zaskoczyć zebranych gości luksusowym autem, którym będziemy przemieszczać się w tym wyjątkowym dniu. Sprawny i stylowy samochód w dniu ślubu zabierze parę młodą z miejsca zamieszkania, po czym zawiezie ją kolejno do Urzędu Stanu Cywilnego oraz kościoła, a następnie do miejsca, w którym odbędzie się przyjęcie weselne. Jak widać pomoc auta w dniu ślubu jest obowiązkowa.

Wypożyczalnia samochodów
Wypożyczalnia samochodów


W dalszym ciągu zastanawiacie się, nad wypożyczeniem samochodu? Koszt skorzystania z usługi wypożyczalni jest bardzo przystępny, obecnie ze względu na zapotrzebowanie klientów wzrosła liczba firm zajmujących się wynajem pojazdów, które poprzez wprowadzenie atrakcyjnych cen chcą pozyskać potencjalnego klienta. Jednak niskie koszty to nie wszystko, oprócz tego należy pamiętać o wygodzie i komforcie. Pojazdy do ślubu dostępne w ofercie wypożyczalni to w dużej mierze samochody nowoczesne, co odpowiada za to, że podróżowanie nimi to sama przyjemność. Nie możemy zapominać również o designie, auta do ślubu wyróżniają się oryginalnym a zarazem charakterystycznym wyglądem, dzięki czemu podkreślają one dodatkowo ogólny klimat i nastrój panujący w tym ważnym dniu.  Najwięcej czasu natomiast należy poświęcić na wybór modelu auta, obecnie dużą popularnością, zwłaszcza wśród młodych osób cieszą się samochody sportowe. Z kolei na klasykę chętnie stawiają pary nieco starsze.

Auta w stylu retro, czyli modele zabytkowe to pojazdy, na który jak się okazuje jest największe zapotrzebowanie. Są to marki taki jak np. Rolls-Royce czy Bentley, które cechują się ponadczasowym oraz nadzwyczaj eleganckim i pełnym klasy wyglądem. Dodatkowo są one bardzo uniwersalne, rewelacyjnie komponują się niemalże z każdym stylem ślubnym. O czym warto pamiętać, to fakt, że stare zabytkowe samochody niestety, ale nie posiadają klimatyzacji, w związku z czym najlepiej sprawdzą się w okresie jesienno-zimowym. Jeżeli wiemy, że ślub odbędzie się w czerwcu lub w lipcu, kiedy to odnotowywane są najwyższe temperatury to wówczas należy rozejrzeć się za pojazdem klimatyzowanym. Auta nowoczesne to marki m.in. Jaguar oraz Maserati, te rewelacyjnie sprawdzają się w przypadku miłośników szybkich i luksusowych samochodów. Decydując się na tę opcję należy liczyć się z poniesieniem znacznie wyższych kosztów.

Jak znaleźć wypożyczalnię aut do ślubu?

Jeżeli organizacją ślubu i wesela zajmujemy się na własną rękę to wówczas najlepszą opcją będzie skorzystanie z wyszukiwarki internetowej, można także podpytać znajomych, którzy niedawno brali ślub. W sytuacji, kiedy planowaniem uroczystości zajmuje się profesjonalna firma, to jej zadaniem będzie znalezienie wypożyczalni, która dysponuje pojazdem odpowiednim do okoliczności. Co ważne to pod żadnym pozorem nie należy odkładać tego na ostatnią chwilę. Najczęstszym błędem jakie popełniają młode pary jest rozpoczęcie poszukiwań wypożyczalni samochodów do ślubu na kilka tygodniu przed wielkim wydarzeniem. Wówczas należy liczyć się z faktem, iż firma może nie dysponować pojazdem w wyznaczonym terminie. Właśnie też z tego powodu wybrane auto należy zarezerwować, a można to zrobić nawet z rocznym wyprzedzeniem.

Jaka jest cena za wynajem auta do ślubu?

Ceny w zależności od indywidualnej oferty wypożyczalni są zróżnicowane, w tym przypadku dużą rolę odgrywa model wynajmowanego pojazdu. Samochody klasyczne i zabytkowe to wydatek rzędu 500 zł za dobę, z kolei osoby, które chcą w dniu ślubu przemieszczać się nowoczesnym pojazdem muszą przygotować się na koszt w wysokości od 1000 zł za jedną godzinę użytkowania auta.
W cenę wliczone jest zazwyczaj przygotowanie pojazdu, czyli przyozdobienie go kwiatami, wstążkami oraz wyjątkowymi tablicami rejestracyjnymi. Oprócz tego młoda para może liczyć na szampana i osobistego szofera. Wszystko tak naprawdę zależy od naszych upodobań oraz budżetu przeznaczonego na wynajem auta do ślubu.
Oferta jest bogata i zróżnicowana dzięki czemu każda z przyszłych młodych par ma szansę znaleźć pojazd, który sprosta ich oczekiwaniom i wyzwaniom.

 

Dodaj komentarz